Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zahipnotyzowany garnkami od Eco-Vital ostrzega

Utworzony przez Gość, 19 grudnia 2013 r. o 09:55
Kurde no ok. Garnki są drogie, nie każdego na nie stać i ble ble ble. Ale kto wobec tego karze ludziom kupować je? Ktoś im trzyma dłoń i podpisuje papier? Nie. Sami się decydują. A że firma stosuje perswazję to nie jest nic dziwnego. W zwykłym sklepie odzieżowym stosują perswazję :P
CBA i ABW już za wami łazi,wyłapią was wszystkich,będziecie siedzieć jak nic !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej chwili firma funkcjonuje poprawnie, więc wątpię, żeby CBA miało ochotę łapiać pracowników EV :P pewnie mają lepsze rzeczy do robienia. ABW raczej za garnkami biegać nie będzie, więc po co te insynuacje? :P Firma sprzedaje konkretny produkt z tego co wiem solidny, w sumie ciekawe czemu nikt nie pisze o samych naczyniach? Wszędzie tylko wątki dotyczące tego jak firma prosperuje :/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej chwili firma funkcjonuje poprawnie, więc wątpię, żeby CBA miało ochotę łapiać pracowników EV :P pewnie mają lepsze rzeczy do robienia. ABW raczej za garnkami biegać nie będzie, więc po co te insynuacje? :P Firma sprzedaje konkretny produkt z tego co wiem solidny, w sumie ciekawe czemu nikt nie pisze o samych naczyniach? Wszędzie tylko wątki dotyczące tego jak firma prosperuje :/
Spieprzaj dziadu ze swoją solidnością !!!   ludzie listy piszą że denka odpadają ,lub się przepalają i cala zupa idzie w pizdu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok trochę kultury osobistej i językowej nigdy nikomu nie zaszkodziło. Też jestem zdania, że CBA i ABW, a nawet FBI mają lepsze rzeczy do roboty niż łapanka ludzi z EV. Proponuję koledze/koleżance odpocząć. A jeśli chodzi o przypaloną zupę proponuję skręcić palnik :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
garnki są ok, posiadam i nie narzekam, ale może faktycznie ja też jestem zahipnotyzowana przez mój własny zestaw naczyń :P żyję w błogiej nieświadomości ich ezoterycznej mocy :P hahaha      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok trochę kultury osobistej i językowej nigdy nikomu nie zaszkodziło. Też jestem zdania, że CBA i ABW, a nawet FBI mają lepsze rzeczy do roboty niż łapanka ludzi z EV. Proponuję koledze/koleżance odpocząć. A jeśli chodzi o przypaloną zupę proponuję skręcić palnik :)
Jak palnik CYCU ?  jak te gary są właśnie do wyjeba nia z tego co ludzie piszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
garnki są ok, posiadam i nie narzekam, ale może faktycznie ja też jestem zahipnotyzowana przez mój własny zestaw naczyń :P żyję w błogiej nieświadomości ich ezoterycznej mocy :P hahaha
No to jak wobec tego u ciebie z orgazmem i satysfakcją ???  same te gorczki ci wystarczą ? to jest niewiarygodne !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uhm głupi nick zobowiązuje, porponuję terapię, najlepiej ośrodek zamknięty. ewidentnie komuś pomyliły się portale, dla Twojej wiadomości - to nie portal "randkowy". No chyba, że garnki są aż tak dobre, że zaspokajają nawet takie potrzeby :P
Spieprzaj dziadu !!! przestań okradać biednych,starych i naiwnych ludzi !!!  na Białoruś sQrwysynie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spieprzaj dziadu !!! przestań okradać biednych,starych i naiwnych ludzi !!!  na Białoruś sQrwysynie !!!
ooo kultura osobista na poziomie "niżej się nie da" może coś bardziej elokwentnego? Takie wpisy należy zgłaszać do moderatora!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo kultura osobista na poziomie "niżej się nie da" może coś bardziej elokwentnego? Takie wpisy należy zgłaszać do moderatora!
A zgłaszaj sobie nawet do pana boga!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo kultura osobista na poziomie "niżej się nie da" może coś bardziej elokwentnego? Takie wpisy należy zgłaszać do moderatora!
Kapusta ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo kultura osobista na poziomie "niżej się nie da" może coś bardziej elokwentnego? Takie wpisy należy zgłaszać do moderatora!
A dymaj się ty wstrętny dziadu,oszuście przeklęty !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dymaj się ty wstrętny dziadu,oszuście przeklęty !!
uhm widzę, że konsekwencja braku kultury przede wszystkim, zaczyna się to robić trochę nudne, może tym razem coś więcej, cokolwiek? A najlepiej coś co będzie miało jakiś sensowny przekaz, dasz radę? Nie wszyscy ludzie wypowiadający się tutaj w neutralnym tonie to oszuści, każdy ma prawo do swojego zdania, także proponuję zmienić forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na wstępie chcę powiedzieć, że nie jestem z żadnej konkurencji a jedynie chcę przestrzec nieświadome i łatwowierne osoby zwłaszcza w podeszłym wieku: ta firma to skupisko naciągaczy bazujących na naiwności ludzi starszych!!!!!! Ostatnio byłem na takiej pożal się Boże "prezentacji" zorganizowanej przez białostocki oddział eco-vital, która miała być spotkaniem z dietetykiem, prezentacją kuchni staropolskiej połączoną z degustacją (przynajmniej tak było w zaproszeniu) a okazała się 1,5 godzinną gadaniną o zaletach pseudo super garów w kosmicznych wręcz cenach !!!!(o czym już nie było mowy). Podczas "prezentacji" osoby z firmy były niezwykle miłe ale po zakończeniu prezentacji i kategorycznej odmowie podpisania umowy na zakup tych garów pokazały swoje prawdziwe oblicze - osoby te zrobiły się aroganckie, chamskie, nie odpowiadały na pytania. Widocznie tak są szkolone!!! Sprawą eco-vital zajęła się już podobno Inspekcja Handlowa i jak wynika z faktur garnki te są kupowane hurtowo w Niemczech za śmieszne kwoty np. rondel za ok. 16 EUR (cena eco-vital to 1500 zł!!), duże garnki i patelnie za ok. 23 EUR, szybkowar za ok. 25 EUR (w Polsce taki sam kosztuje ok. 4000 zł !!! ) itd. Cały zestaw takich garów w tej firmie to kwota ok. 14000 zł! To jawne naciąganie ludzi ! W sieci takie same garnki są dostępne od 20 do 60 EUR. Firma ta ma kilka oddziałów w całym kraju i organizuje prezentacje bądź to pod przykrywką pokazów kulinarnych bądź też występów kabaretowych. Nie dajcie się nabierać na te praktyki bo pracownicy tej firmy są specjalnie szkoleni pod względem psychologicznym aby wcisnąć jak największą ilość garów i podpisać jak najwięcej umów, z tego mają prowizję. wg informacji z sieci niedawno eco-vital została ukarana przez UOKiK grzywną za niedozwolone zapisy w umowach z klientami. W sieci jest z resztą wiele artykułów na temat tzw. garnków 3 generacji i działań tej firmy. Warto poczytać zanim cokolwiek się u nich podpisze. Ja straciłem jedynie 1,5 godz. czasu w niedzielę, ale inni tracą większą część swoich oszczędności bądź też spłacają latami raty ze swojej niskiej renty. Poddaję tą opinię pod rozwagę, aby jak najmniej ludzi dało się nabrać na naciąganie przez eco-vital.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podbijam wątek dla wyznawców teorii spiskowej z tematu Adamowicz, po ilu dniach ustąpi? Może jakąś nową wymyślicie? Tylko, żeby była równie śmieszna!  :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daleko im do kultury , ostatnia wizyta w białostockim oddziale uświadomiła ,jaki denny poziom sobą reprezentują :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapomnieliście dodać, że firma nie prowadzi sklepów stacjonarnych i ich garnki można kupić tylko na pokazie. A wiadomo koszty organizacji, pensje pracowników, dojazd - wszystko przyczynia się ndo wzrostu ceny. Sama chętnie bym kupiła patelnie, noże eco-vital już posiadam. I potwierdzam, te produkty są warte większych pieniędzy. Pozdrawiam
 Nie rozumiesz tego, gelejzo jedna, że to są złodzieje, naciągacze i oszuści?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 25 z 25

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...